Android

علاوه بر ایجاد نرم افزار های متفرقه در اندروید، تمرکز اختصاصی ما بر روی گسترش راهکارهای موبایل محوری است که توسط اتصال به وب پشتیبانی می شوند.

Android

اگر در اندیشه گسترش نرم افزار های اندروید هستید یا می خواهید قابلیت اجرایی برنامه های موجود چند platorm خود را روی یک platform موبایل پیاده سازی کنید، گرو ما می تواند با راهکارهای مختلف انتظار شما را پاسخ گوید. این راهکارها شامل مهندسی خدمات وب، یکپارچه سازی نرم افزار ثالث، و گسترش نرم افزار موبایل هستند که ایجاد راهکاری متحد و یکپارچه در امتداد فرایند اصلی تجاری شما می نماید.

علاوه بر ایجاد نرم افزار های متفرقه در اندروید، تمرکز اختصاصی ما بر روی گسترش راهکارهای موبایل محوری است که توسط اتصال به وب پشتیبانی می شوند. اینگونه جوابگوی نیاز روبه رشد مشتریان خود در عرصه های تجاری خواهیم بود.

فناوری
اندروید به عنوان یک اکوسیستم جامع که دربرگیرنده نرم افزارهای میانی، نرم افزار های هسته ای و یک SDK است، دارای یک platform با قابلیت توسعه بالا جهت طراحی نرم افزار های بسیار کاربردی و جذاب است که کاربران را مجذوب می کند.

همگام با بهترین تجربیات اجرایی توسعه اندروید باور ما این است که موفقیت در نرم افزار موبایل بطور چشمگیری بستگی به فهم اصول موبایل و خصوصیات OS مورد نظر دارد. ما میدانیم چگونه نرم افزار بی نقصی خلق کنیم که از نظر ظاهری جذاب بوده پر سرعت و قابل انطباق و کاربردی باشد تا علاوه بر جذابیت برای کاربر اهداف تولید کننده را نیر براورده سازد. اصول بنیادی در توسعه نرم افزار های برپایه اندروید وجود دارد که در درجه اول اهمیت در دستور کار توسعه گر قرار می گیرند:

سازگاری

گروه ما بسته به ابزاری که بازار هدف شماست، نرم افزار هایی را طراحی می کند که در کنار بقیه نرم افزار های ابزار مورد نظر اجرا می شود، مانند دوربین، میکروفون، سنسور لمسی، و .... . اگرچه نرم افزار های اندروید قابلیت اجرا بر روی ابزارهای بسیاری را دارند که باعث می شود مخاطبین این نرم افزار ها افزایش یافته و به کاربران بهترین تجربه سازگاری و کاربردی این نرم افزار ها را می دهد.

طراحی پاسخگو

ما نرم افزار های اندروید را به گونه ای ایجاد می کنیم که بهترین دید را فراهم کند بدون توجه به خصوصیات دستگاه کاربر و با کمترین نیاز به دستکاری و تغییر از جانب کاربر – مانند تغییر اندازه یا بالا و پایین بردن صفحه.

اجرا و کارایی

گره ما در هنگام طراحی نرم افزار، کاملا شرایطی را که ممکن است بر روی رفتار آتی نرم افزار روی دستگاه هدف اثر بگذارد را تحلیل می کنند تا مانع پایین آمدن کارایی و مصرف بیش از حد باتری و دیگر مضرات جانبی شوند.

یکپارچگی

طراحان ما اطمینان حاصل می کنند که نرم افزار ایجاد شده بهترین تجربه کاربردی را به کاربر می دهد و بدین وسیله راه را در رسیدن آنها به اهداف خود هموار می کند.

ظاهر همگون و متحد

همگونی بصری و کارکردی به همراه ابلیت شناخته شدن بر روی اکثر ابزارها، خصوصیات یک نرم افزار اندروید تجاری هستند. تجربه ما در ایجاد ظاهری زیبا با گرافیک پیشرفته بر روی ابزارهایی که ار اندروید استفاده می کننئ ارزش بیشتری به سابقه درخشان طراحی ما می بخشد.

اطمینان از کیفیت

ما پیش از تحویل یک نرم افزار آماده اجرای اندروید، آن را بر روی یک شبیه ساز اندروید امتحان می کنیم تا از اجرا، سازگاری آن با سیستم مقصد، و تدارم آن اطمینان حاصل کنیم.

قابلیت اتصال به منابع و خدمات آنلاین

عملکرد نرم افزار های که از روی موبایل به یک پایگاه داده و تکنولوژی server-side متصل می شوند و امکان دسترسی به داده های واقعی و چند وجهی چند کاربری را فراهم می سازند، ممکن است با شرایط، حالت ها و تبدیلات مختلف تحت تاثیر قرار گیرند. جهت انقال داده ها، ما تنها از پروتکل های انتقال داده معتبر استفاده می کنیم.
تیم خلاق متعهد

تیم متمرکز اندروید شرکت اندیشه خلاق پرهام در زمینه توسعه نرم افزار موبایل بالغ بر .... نفر مهندس نرم افزار مجرب هستند که آماده هستند تا از برترین روشها در راستای دستیابی به خواسته مشتری استفاده نمایند. برای ایجاد یک نرم افزار برتر اندروید، ما یک توسعه گر GUI، یک توسعه گر تابعی، یک متخصص BA و QA در اختیار داریم.